IMG 9377

Izlaidums - 2018

Jūnijs - košu ziedu, siltu saules staru, baltu mākoņu mēnesis. Jūnijs - izlaidumu mēnesis.

15. jūnijā Feimaņu kultūras namā virmoja svētku gaisotne, izlaiduma telpās pulcējās satrauktie, bet priecīgie absolventi, gandarītie skolotāji, lepnie vecāki un vecvecāki, absolventu draugi.

IMG 9129

,,Laureāts -2018”

31.maijā Feimaņu pamatskolā notika tradicionālais pasākums “Laureāts 2018”. Par labām un teicamām sekmēm mācībās, sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs un ārpusklases pasākumos diplomus un balvas saņēma skolēni un pedagogi.

1 vietaFeimaņu pamatskolas 3.-9.klašu krosisti (Kevins Ameļko, Kitija Ameļko, Lilita Bauska, Anastasija Jonina, Emīls Verčinskis, Maija Livdāne, Lāsma Bauska, Raivis Spaļs) tika sveikti par 1.vietu Latvijas skolēnu spartakiādē mazo pamatskolu grupā, paldies tika teikts arī viņu trenerim Ivaram Upeniekam.

Sīkāk lasiet šeit --> Rēzeknes novada pašvaldībā godina labākos skolēnus, viņi vecākus un pedagogus. (rezeknesnovads.lv)

 
DSC 0242
Feimaņu pamatskolas skolēnu ciemošanās Sakstagalā
   Šī gada 25. maijā Feimaņu pamatskolas 5.-7.klašu skolēniem bija iespēja ciemoties Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā, kur notika deju un mākslas festivāls “Otrā elpa”. 

zalasala      Iesaistoties Rēzeknes novada pašvaldības skolās realizējamajā projektā Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, Feimaņu pamatskolas 8.- 9.klašu skolēni 10.maijā piedalījās Karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Atver profesijas durvis!” viesu namā “Zaļā sala” Griškānu pagastā.