LSS

Programma “Latvijas skolas soma” ļauj iepazīt

izstāžu namu “Brīvvalsts dārgumu nams” un Rēzeknes Zaļo sinagogu

26.aprīlī 7.-8.klašu skolēniem projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros tika organizēts mācību brauciens uz izstāžu namu “Brīvvalsts dārgumu nams” un Rēzeknes Zaļo sinagogu.

LSS

Programmas “Latvijas skolas soma” piedāvājums - teātra izrāde “Spreideits”

Kultūrizglītības programma “Latvijas skolas soma” kopš 2018. gada rudens nodrošina skolēniem valsts apmaksātu iespēju regulāri iepazīt Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, tā attīstot kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, mazinot sociālo nevienlīdzību un spēcinot lepnumu par savu valsti un tās cilvēkiem.

lssAr “Latvijas skolas somu” plecā

Feimaņu pamatskolas skolēnu iespēja iepazīt Latviju caur kultūras un mākslas norisēm programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros turpina paplašināties. Arī 2019./2020. mācību gada I. semestrī skolēni tika iesaistīti dažādos pasākumos.

Muzejpedagoģiskā programma “Rainis. Dzimumdiena”

9.decembrī 1.–6. klašu skolēni piedalījās Raiņa muzeja “Jasmuiža” vadītajā izglītojošajā programmā “Rainis. Dzimumdiena”, kas tapusi ar programmas “Latvijas skolas soma” finansiālo atbalstu.

IMG 20191212 WA0017Mācību ekskursija uz Daugavpils novada Naujenes pagastu

10. oktobrī Feimaņu pamatskolas 1.-5.klašu skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros devās mācību braucienā uz Daugavpils novada Naujenes pagastu. Ekskursijas mērķis bija iepazīties ar Naujenes novadpētniecības muzeja ekspozīcijām, klātienē skatīt Daugavas lokus no Vasargelišķu skatu torņa.
Naujenes novadpētniecības muzejā skolēni darbojās 2 grupās - gan stikla apgleznošanas darbnīcā, kur ar interesi un aizrautību apgleznoja līdzi paņemtos stikla trauciņus, gan apskatīja daudzveidīgās muzeja ekspozīcijas.