lssAr “Latvijas skolas somu” plecā

Feimaņu pamatskolas skolēnu iespēja iepazīt Latviju caur kultūras un mākslas norisēm programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros turpina paplašināties. Arī 2019./2020. mācību gada I. semestrī skolēni tika iesaistīti dažādos pasākumos.

Muzejpedagoģiskā programma “Rainis. Dzimumdiena”

9.decembrī 1.–6. klašu skolēni piedalījās Raiņa muzeja “Jasmuiža” vadītajā izglītojošajā programmā “Rainis. Dzimumdiena”, kas tapusi ar programmas “Latvijas skolas soma” finansiālo atbalstu.

IMG 20191212 WA0017Mācību ekskursija uz Daugavpils novada Naujenes pagastu

10. oktobrī Feimaņu pamatskolas 1.-5.klašu skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros devās mācību braucienā uz Daugavpils novada Naujenes pagastu. Ekskursijas mērķis bija iepazīties ar Naujenes novadpētniecības muzeja ekspozīcijām, klātienē skatīt Daugavas lokus no Vasargelišķu skatu torņa.
Naujenes novadpētniecības muzejā skolēni darbojās 2 grupās - gan stikla apgleznošanas darbnīcā, kur ar interesi un aizrautību apgleznoja līdzi paņemtos stikla trauciņus, gan apskatīja daudzveidīgās muzeja ekspozīcijas.

20190926 130113

Daugavpils vēsturisko objektu apmeklējums

26.septembrī Feimaņu pamatskolas 6.-9.klašu skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās izglītojošā braucienā uz Daugavpili.

Attēlu rezultāti vaicājumam “latvijas skolas soma”

Feimaņu pamatskolas dalība programmā “Latvijas skolas soma”

2018./2019. mācību gada II. semestrī

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 2018./2019. mācību gada II. semestrī Feimaņu pamatskolā ir realizēta attiecināmo izmaksu segšana vairākiem kultūras pasākumiem.