2022./2023. mācību gads

Par 2022./2023. mācību gada noslēguma pasākumiem.lejupielde

Par 2022./2023. mācību gada noslēguma pasākumiem.

Tradicionāli skolas pēdējās dienās Feimaņu pamatskolā tiek organizēti pasākumi - “Sporta diena” un “Skolas laureāts”. Šogad tie notika 31.maijā.

Izlaidums pirmsskolas (6.gad.) bērnu grupā.

Ir aizsteidzies vēl viens mācību gads. Un reizē ar ceriņu smaržu pirmsskolas grupā ienāca izlaiduma laiks sešgadīgajiem bērniem. Izlaidums pirmsskolā ir pirmais pieturas punkts bērnu dzīvē, viens ceļa pagrieziens, kurš ved tālāk uz skolu.

Saulainais 29.maijs bija svētku diena septiņiem Feimaņu pamatskolas pirmsskolas grupas bērniem. Bērnus sveikt bija ieradušies viņu paši tuvākie un mīļākie cilvēki - vecāki.

latvijaszalajostaMakulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai”.

Vienojot 439 Latvijas izglītības iestāžu audzēkņus zaļāka mērķa labā, ir noslēgusies “Zaļā josta” rīkotā makulatūras vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai” 2022./2023. mācību gada sezona.

IMG 20230623 WA0001Ekskursija uz Sēliju.

30.maijā Feimaņu pamatskolas 1.-9.klašu skolēni devās ekskursijā uz Sēliju, vienu no latviešu vēsturiskajām zemēm Daugavas kreisajā krastā.