zalais

Paziņojums!

Feimaņu pamatskola pieteikusi dalību makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”

2015./2016. m.g.

Konkursa ietvaros drīkst vākt: biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas (arī ar auduma vāciņiem), avīzes, glancētos žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kartona izstrādājumus (kartonam jābūt salocītam). Nedrīkst likt: fotogrāfijas, izlietotus papīra traukus, uzlīmes. Savākto makulatūru  no 18.janvāra (ievietotu jebkāda veida kastēs, maisos vai sasietos saiņos (ietilpība līdz 30 kg)) nodot makulatūru vākšanas koordinatorei skolā – bibliotekārei Marijai Smirnovai.

Lai noskaidrotu skolas uzvarētājus (pirmsskola, 1.-4.kl. un 5.-9.kl.) un piešķirtu veicināšanas balvas, savāktā makulatūra tiks svērta, rezultāti fiksēti tabulā (pa nedēļām) – līdz 19.februārim. Savāktā makulatūra tiks nogādāta SIA “Līgatnes papīrs” papīra otrreizējai pārstrādei.

Saudzēsim dabu! Būsim aktīvi! Konkursā “Tīrai Latvijai!” iesaistīsimies paši un iesaistīsim citus! Veiksmi konkursā!

Visa aktuālā informācija par Konkursa norisi un tā rezultātiem tiks publicēta www.zalajosta.lv,www.lzj.lvwww.makulatura.lv, www.lvm.lvwww.mammadaba.lv un www.tirailatvijai.lv

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit: nolikums "Tīrai Latvijai!"