Rēzeknes novada pašvaldība bija sarūpējusi transportu, lai uz pasākumu varētu doties visu Rēzeknes novada skolu 5.-9.klašu audzēkņi. Pasākumā Feimaņu pamatskolu pārstāvēja 8.klases skolnieces Lilita Bauska un Anna Koļesņikova, lai uzzinātu aktualitātes par programmu „Latvijas skolas soma” un dalītos iespaidos ar citiem savā skolā. Rīgā skolēni apmeklēja interaktīvo izstādi un multimediālo koncertu „100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”.

   Iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros, sākot ar 2018.gada septembri, ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības (apmeklēt muzejus, teātrus, koncertus, izstādes, braukt ekskursijās u.c.), jo       21.08.2018. Ministru kabinetā apstiprināti noteikumi ”Kārtība, kādā aprēķina un piešķir valsts budžeta finansējumu programmas „Latvijas skolas soma” īstenošanai no 2018.gada 1.septembra līdz 2018.gada 31.decembrim. Šajā laika posmā paredzētā summa uz vienu skolēnu ir apmēram 7,00 eiro.

Skolas direktora Aina Drikšņa

Metodisko materiāls par Skolas somas ieviešanu  ---> Latvijas skolas soma – dāvana Latvijas valsts simtgadē