Ābecē cits ar citu satiekas burtiņi un veido vārdus. Pirmā mācību semestra laikā pirmās klases skolēni cītīgi mācījās un apguva visus alfabēta burtus. Lai uzzinātu, kādi burti un lietas satiekas muzejā, 1. un 2.klases skolēni š.g. 29.janvārī devās uz Rēzeknes kultūrvēstures muzeju, lai piedalītos muzejpedagoģiskajā programmā „Pašiem sava ābece.”

Muzejā skolēni iepazinās ar pirmo lasāmo grāmatu „Ābeci”, uzzināja interesantus faktus par senajām ābecēm Latvijā un par vismazāko ābeci pasaulē.

Piedaloties rotaļās, skolēni lasīja vārdus, mērīja, cik gara ir tautiskā josta muzejā, iepazinās ar senajiem darbarīkiem un priekšmetiem, kā arī zīmēja savu ābeci.

Nobeigumā skolēni apskatīja Ineses Nartišes veidoto viduslaiku piļu maketu izstādi „Viduslaiku romantika.”

skolotāja Ināra Reinika

Bildes var apsktīt šeit: Mācību ekskursija uz muzejpedagoģisko programmu "Pašiem sava ābece"