Šīs dienas tematiku atspoguļojām arī skolas vides noformējumā: skolēni kopā ar skolotājiem noformēja skolas foajē un izveidoja plakātu, kuru rotā saulespuķes ziedlapiņas ar skolēnu rakstītajiem atbalsta vārdiem un laba vēlējumiem Ukrainai.

   Tieši pirms gada - 24. februāra rītā - ikvienam Latvijas iedzīvotājam nācās apjaust, ka mūsu dzīves ir mainījušās. Karš Ukrainā lika un joprojām liek ieraudzīt un vēlreiz novērtēt gan izpratni par demokrātiskas sabiedrības pamatvērtībām, gan mūsu reālo gatavību un spēju par tām iestāties. Šī gada laikā daudzi ir atbalstījuši Ukrainu: veltījuši savu laiku, lietas, līdzekļus vai domas. Aizdomāsimies, cik svarīgi ir saskatīt un novērtēt vērtības, kas balsta mūsu ikdienas dzīvi – cilvēka dzīvība, brīvība, dzimtenes mīlestība un solidaritāte! Nepaliksim vienaldzīgi!

                                                                                                     Skolas direktore Aina Drikšņa

IMG-20230223-WA0000.jpgIMG-20230224-WA0001.jpgIMG-20230224-WA0007.jpgIMG-20230224-WA0016.jpg