pumpursFeimaņu  pamatskolā

2019./2020. mācību gadā Feimaņu pamatskola iesaistījās projekta "PuMPuRS" darbībā. Tas ir izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais Eiropas Savienības fondu projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai", kas sniedz atbalstu skolēniem, vecākiem un skolotājiem, lai laikus identificētu bērnus un jauniešus ar risku pārtraukt mācības un sniegtu viņiem atbalstu. Projekta ietvaros I. mācību semestrī tika sniegts atbalsts  8 (astoņiem)  Feimaņu pamatskolas skolēniem. Katram skolēnam  tika  izveidoti  individuālie plāni, kas saskaņoti gan ar skolas administrāciju, pedagogiem, gan arī ar skolēniem un viņu vecākiem. Pamatojoties uz apzinātajiem riskiem, šie skolēni saņēma individuālas konsultācijas mācību priekšmetos, kuri viņiem grūtāk padodas. Skolotāji centās atrast dažādas mācību metodes, kuras veicināja rezultātu uzlabojumus vairākos mācību priekšmetos. Klases audzinātāju  konsultācijas palīdzēja vairākiem skolēniem veidot pozitīvu mācību motivāciju, uzlabojot saskarsmes prasmes, samazināt kavējumus. Individuālais darbs ir pozitīvi ietekmējis izglītojamā darbu stundu laikā, uzlabojās uzvedība un radās lielāku pārliecību par sevi, uzabojās mācību sasniegumi. Skolēniem patika strādāt projekta “Pumpurs” ietvaros. Arī II.semestrī turpināsim strādāt pie šī projekta, iesaistot arī citus skolēnus.

Projekta "PuMPuRS" koordinatore Feimaņu pamatskolā Ernestīna Lapkovska