Tā kā 15.maijā Latvijā svinam Ģimenes dienu, tad pirmsskolas grupas bērni kopā ar saviem vecākiem un skolotāju Emeritu Klindžāni 24.maijā devās aktīvā atpūtā uz zirgu sētu ‘’Untumi’’ Rēzeknes novadā. Tur mūs sagaidīja laipnā ‘’Untumu’’ gide. Viņa mūs iepazīstināja ar drošības noteikumiem atrodoties zirgu sētā un izrādīja zirgus un stalli, kur viņi dzīvo. Mēs pacienājām zirgus ar maizīti. Vienu zirdziņu sauca Lido, otru – Perfekts.

   Laiks bija padevies saulains. Bērni vizinājās zirgiem mugurā, šūpojās šūpolēs un spēlēja kustību rotaļas ar bumbu.

   Vēlāk kopā ar vecākiem gājām rotaļās un cienājāmies ar vecāku sagādātajiem kārumiem.

   Skolotāja Emerita Klindžāne visus sveica Ģimeņu dienā un izdalīja fotogrāfijas no pirmsskolas grupas bērnu dzīves pēdējos 2 gados.

   Mājās mēs atgriezāmies nedaudz noguruši, bet ļoti priecīgi par brīnišķīgi kopā pavadītu laiku.

Pirmsskolas skolotāja Emerita Klindžāne