Marts tiek uzskatīts par teātru mēnesi, jo 27.martā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā teātru diena. Arī Feimaņu pamatskolā sākumskolas skolēni aktīvi darbojas teātra pulciņā “Spēlmanīši”, ar mērķi – lietderīgi pavadīt brīvo laiku, iepazīties ar teātra mākslas aktivitātēm, lai attīstītu un pilnveidotu skatuves runas kultūru un aktiermākslu. Mācību gada laikā skolēni iestudē vairākas izrādes un uzvedumus, ar kuriem piedalās skolas, pagasta un novada rīkotajos pasākumos. Iestudējot ik vienu izrādi, nepieciešams pārdomāt par tērpiem un rekvizītiem, tāpēc piedalījāmies šajā projektā.

Feimaņu pamatskolas realizētais projekts “Spēlētprieks” sniegs iespēju ikvienam skolēnam skolotāju vadībā iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar teātri, būs vislabākais ieguldījums bērnu audzināšanā.

Projekta “Spēlētprieks” koordinatore Ināra Reinika