Konkursā sacentās divas komandas - «Zvirbuļi» Anna Marija Elksne (4.kl.), Agris Šmaukstelis (4.kl.), Evita Kalniša (3.kl.), Gabriella Smane (3.kl.), Madara Kancāne (2.kl.) un Karolīna Zasova (2.kl.) un komanda «Kastaņi» -Vitolds Vilcāns (4.kl.), Rihards Kudrjavcevs (4.kl.), Vitālijs Jermakovs (3.kl.), Arīna Putniece (3.kl.), Artūrs Bečs (2.kl.) un Aleksejs Nizins (2.kl.).
Skolēnu uzdevums bija minēt mīklas, pareizi atbildēt uz jautājumiem, bildēs atpazīt vecvārdus, pasakas un Latvijas ievērojamākās vietas, kā arī salikt tautasdziesmas un risināt āķīgos uzdevumus.
Komandas cīnījās ar manāmu aizrautību. Arī skatītājiem bija iespēja minēt mīklas. Uzvaru guva komanda «Zvirbuļi».
Konkursa vadītājai Initai Otikovai palīdzēja žūrija - sākumskolas skolotājas Iveta Alika un Ināra Reinika, kuras organizēja punktu skaitīšanu un rezultātu atspoguļošanu.
Pasākums norisinājās pozitīvā atmosfērā, skolēni bija atjautīgi un noslēgumā saņēma diplomus ar patīkamām balvām. Par pareizām atbildēm arī skatītājiem bija iespēja saņemt konfektes.

Konkursu vēroja un līdzi juta Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmijas Izglītības valodu un dizaina fakultātes 3.kursa studente (praktikante) Ļudmila Paņina.

Atbildīgā par konkursu, sākumskolas skolotāja Inita Otikova

IMG_0729.JPGIMG_0731.JPGIMG_0732.JPGIMG_0733.JPGIMG_0735.JPGIMG_0736.JPGIMG_0737.JPGIMG_0739.JPGIMG_0741.JPGIMG_0743.JPGIMG_0752.JPGIMG_0763.JPG