Viesu nama saimniece Rita Tārauda informēja pasākuma dalībniekus par sava darba specifiku -svinību un atpūtas pasākumu, semināru un konferenču rīkošanu, būtiskākajām aktivitātēm, sasniegumiem, saņemtajām atzinībām un apmeklētāju atsauksmēm jau 10 gadu garumā.

Klātienē varējām skatīt gaumīgi iekārtoto un sakopto apkārtni, viesu nama telpas. Kamēr zēni spēlēja mini golfu, meitenēm bija pieejamas banketu rīkošanas iespējas.

Jutāmies kā mājās, jo saimnieces vadībā meitenes sarūpēja visiem dalībniekiem gardu cienastu, katrs no mums varēja iejusties gaidīta viesa lomā.

Pasākuma apmeklēšana mūsu skolas skolēniem deva iespēju gūt iespaidus par izaugsmes un nodarbinātības iespējām tūrisma pakalpojumu sniegšanas jomā.

Visas grupas dalībnieku vārdā sakām mīļu paldies Viesu nama “Zaļā sala” saimniecei Ritai Tāraudai par viesmīlību un piedāvāto iespēju “atvērt profesijas durvis”.

Skolas direktore Aina Drikšņa