Feimaņu pamatskolas projektam “Feimaņi bērnu acīm” tika piešķirts 250 eiro liels Rēzeknes novada pašvaldības finansējums.

Par projektā piešķirtajiem līdzekļiem skola iegādājās 10 molbertus, audeklus, zīmēšanas papīru, krāsaino papīru, krāsas, otas, paralona spiedogus u.c. vizuālās mākslas piederumus. Materiāli tiek izmantoti vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju stundās 1.-4.klasēs un pulciņos. Bērni ar interesi zīmē pie jaunajiem molbertiem. Ar nepacietību gaida pavasari, kad varēs molbertus izmantot zīmēšanai dabā. Molbertus izmantosim arī zīmējumu izstāžu rīkošanā, izvietojot liela izmēra darbus.

Latvijas 100-gades pasākumu ietvaros pavasarī rīkosim skolā un pagastā zīmējumu un mākslas darbu izstādi “Feimaņi- bērnu acīm!”.

Labākie darbi piedalīsies Rēzeknes novada vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē “Dzimtais novads bērnu acīm!”

Feimaņu pamatskolas skolotāja Inita Otikova