Projekta ietvaros Feimaņu pamatskolas 7.-9. klašu skolēniem 22.februārī bija iespēja piedalīties karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Karjeras laboratorija”, kas notika Maltas vidusskolā. Pasākuma mērķis bija veicināt 7.-12.klašu izglītojamo interesi par ar ķīmiju un fiziku saistītām profesijām, iepazīstinot ar to dažādību, darbošanās sfēru un sniedzot informāciju gan par profesiju aktualitāti mūsdienās, gan izglītības iespējām.

Pasākuma laikā tika dota iespēja ne tikai vērot, bet arī iesaistīties praktiskajā darbībā. Programmas vadītāji veica eksperimentus uz galda skolēnu priekšā, vienlaicīgi iesaistot skolēnus dažādu interesantu eksperimentu veikšanā - ar celtniecības putām, sauso ledu, šķidro slāpekli, fosfora lampu, salūtu testēšanu, elektrības indukcijas ierīci un jaunu izgudrotu materiālu (absorbentu) pielietošanu u.c.

Dalība pasākumā sekmēs interesi par ar ķīmiju un fiziku saistītajām profesijām, izglītības un darba iepējām.

Informāciju par pasākumu sagatavoja

fizikas skolotāja Valentīna Bartkeviča un