Uz teātra sporta turnīru Līvānos 11. aprīlī bija ieradušās skolēnu komandas no Gaigalavas, Rikavas, Feimaņu, Rēzeknes un Līvānu skolas. Līvānu KN tika izspēlēti seši turnīri.
Feimaņu skolas komandu veidoja 4 meitenes: Marika Vilcāne (8.klase), Lāsma Bauska (8.klase), Kristīne Fjodorova (8.klase) un Maija Livdāne (7.klase). Viņas mērojās asprātībā (kā tas pieņemts teātra sportā) un spēles mākslā ar Rēzeknes 5. vidusskolas 7. – 9.klašu komandu. Katra komanda izspēlēja divas teātra sporta tehnikas un savā starpā sacentās arī komandu kapteiņi. Mūsu komandas kapteine bija Marika Vilcāne. Mūsu komandas meitenes spēlēja labi. Sākumā, izspēlējot komandas “vizītkarti,” bija brīži, kad tika pieļauta nepārdomāta paviršība vai pāris neveiklības, toties turpmākajā spēles gaitā meitenes turējās godam un parādīja sevi kā interesantas un atraktīvas spēlētājas. Mūsu meiteņu humora izjūtu un asprātību (īpaši tehnikā “Pirmā frāze/ pēdējā frāze”, kā arī Marikas Vilcānes kā komandas kapteines izspēlēto bandīta sievas lomu) skatītāji dāsni apveltīja ar smiekliem, kas ikvienam teātra sporta spēlētājam ir pati svarīgākā atzinība.
   Pārbraucot mājās, tika līdzi atvests spēles prieks un gandarījums par komandas spējām.

Feimaņu pamatskolas teātra pulciņa vadītāja Ingrīda Mežajeva