Sākumskolu (1.- 4. klasi) pārstāvēja 9 skolēni: Anna Marija Elksne, Eva Kužma, Agris Šmaukstelis, Vitolds Vilcāns, Kitija Ameļko, Nikita Kunickis, Sabīne Arlovska, Jeļizaveta Pozdņakova, Artūrs Vilcāns.

No pamatskolas ( 5.- 9. klasēm) piedalījās 8 skolēni: Valentīns Jermakovs, Emīls Verčinskis, Maija Livdāne, Kristīne Fjodorova, Marika Vilcāne, Skaidrīte Rumaka, Daniela Smirnova, Emija Verčinska.

Skolēni lasīja dzeju, pārtraukumos skanēja arī muzikāli priekšnesumi Emijas Verčinskas un Maijas Livdānes izpildījumā.

Pirmsskolas grupā 1.vietu izcīnīja Eva Kužma (1.kl.) aiz sevis atstājot 2.vietā - Agri Šmauksteli (1.kl.) un  3.vietā - Vitoldu Vilcānu (1.kl.).

Pamatskolas grupā : 1.vieta – Emijai Verčisnkai (9.kl.), 2. vieta – Marikai Vilcānei (7.kl.), 3.vieta – Kristīnei Fjodorovai (7.kl.)

Simpātijas balvu no Feimaņu pagasta bibliotekāres saņēma Eva Kužma.

Š.g. 8.februārī Feimaņu pamatskolu Rēzeknes novada skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā pārstāvēs Eva Kužma un Emija Verčisnka.

Bildes no pasākuma var apskatīt šeit : Zvirbulis 2016