8.oktobrī Feimaņu pamatskola uzņēma viesus no Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas, kuri kopā ar mūsu, Gaigalavas, Rāznas un Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolām darbojās projektā „Pa Saulei – no Mikeļiem līdz Ziemas Saulgriežiem”.

Atbraukušie jaunieši 5.-9.klašu audzēkņus iesaistīja prakstiskajās nodarbībās, mudinot saskatīt uz izteikt rakstu darbos par būtisko – Saules nozīmi cilvēka dzīvē. Katram tika piedāvāta iespēja prakstiski darboties 3 veidu nodarbībās –zīmēšanas, mūzikas un rotkaļu, kā arī jāuzraksta eseja par Sauli. Neviltots prieks bija skolēnu sejās, kuriem izdevās uztaisīt paštaisīto gredzenu vai aproci.

Ar nepacietību gaidām projekta noslēguma pasākumu 11.decembrī Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā.

 

Bildes var apskatīt šeit: „Pa Saulei – no Mikeļiem līdz Ziemas saulgriežiem” Lielā Saule “Kolnasātā” (rezeknesnovads.lv)