27.februārī skolā notika skatuves runas konkurss “Zvirbulis 2015”. Šogad šis pasākums tika veltīts Aspazijai un Rainim, tādēļ pārsvarā skanēja šo dzejnieku darbi.

Konkursā piedalījās 19 skolēni no 2.-9.klasēm. Uzstāšanos vērtēja žūrijas komisija pēc šādiem kritērijiem:

1. Domas atklāsme (runas loģika un runātāja uzdevums) - 10 punkti,

2. Spilgtu priekšstatu gleznu esamība un atklāsme klausītājam (teikto redzēt, dzirdēt, saprast) - 10 punkti

3. Kontakts ar klausītāju (kam runā) - 10 punkti,

4. Skaidra dikcija un artikulācija - 10 punkti,

5. Repertuāra atbilstība runātājam (vecums, individualitāte) - 10 punkti.

Izvērtējot darbus, sākumskolas grupā - 1.vieta Annai Koļesņikovai (4.kl.), 2.vieta Valērijai Dobrecovai (4.kl), 3.vieta Jeļizavetai Pozdņakovai (3.kl).

Pamatskolas grupā žūrijai bija grūti izšķirties, kurš labāks, tādēļ tika piešķirtas divas 1.vietas – Emijai Verčinskai (8.kl) un Maijai Livdānei (5), bet 3.vieta Marikai Vilcānei (6.kl.).

Pasākuma beigās tika izvirzīti skolēni, kuri pārstāvēs Feimaņu pamatskolu 10.martā skatuves runas konkursā Rēzeknes novadā. Tās ir Anna Koļesņikova (4.kl.), Maija Livdāne (5.kl.) un Emija Verčinska (8.kl.).

E.Lapkovska

Bildes var apskatīt šeit: Zvirbulis 2015