Vecmāmiņa ikvienam bērnam ir īpaša, jo viņa ir vismīļākā. Vecmāmiņa ir tā, kura pažēlo un samīļo. Viņa prot izcept garšīgākās pankūciņas, prot izadīt visskaistākās un vissiltākās zeķītes. Tas nekas, ka omītei sejā iezagusies kāda rūpju ievilkta rieviņa, viņa vienalga ir jauna un skaista.

6.martā Feimaņu pamatskolas grupiņa ‘’Saules stariņš’’ aicināja vecmāmiņas un māmiņas uz pēcpusdienu, kas tika veltīta viņām. ‘’Saules stariņa” audzēkņi kopā ar skolotājiem cītīgi gatavoja dāvanas, iemācījās dziesmas un dzejoļus, iestudēja pasaku, lai varētu iepriecināt savas mīļas māmiņas un omītes. Ciemiņiem bija iespēja ne tikai noskatīties priekšnesumu, bet arī pašiem piedalīties jautrās dejās un rotaļās.

Pēc koncerta vecmāmiņas ar mazbērniem tika aicinātas pakavēt laiku pie tasītes tējas, dalīties gūtajiem iespaidiem. Paldies mūzikas un grupas skolotājiem par palīdzību pasākuma organizēšanā.

Novēlām mūsu vecmāmiņām un māmiņām prieku, laimi, veselību!

Pirmsskolas skolotāja Dina Šmaukstele

Bildes var apskatīt šeit: Vecmāmiņu diena pirmsskolas grupiņā