Mūsu skola ir izvēlēta līdzdalībai Valsts pētījumu programmas (VPP) projekta „Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošās izglītības kontekstā” pētījumā par fiziskā līdzsvara identificēšu un izplatību 12. -13 gadu vecu pusaudžu vidū. Pētījumā, ko organizē Rēzeknes Augstskolas Personības socializācijas pētījumu institūts, tiks iesaistīti 230 pusaudži no dažādiem Latvijas novadiem, tai skaitā 12 no Feimaņu pamatskolas. Līdzsvara testēšanas plānotais laiks - 20 minūtes. Rezultātā tiks izstrādātas un aprobētas jaunas tehnoloģijas, kas sekmēs savlaicīgu līdzsvara problēmu identificēšanu un korekciju skolas un mājas apstākļos. Pedagogi un vecāki tiks iesaistīti Programmas darba grupu semināros un konferencēs.