Noslēdzies 2013./2014.mācību gads, apkopoti rezultāti, pasniegti diplomi skolēniem, skolēnu vecākiem, pedagogiem.

29.maijā Feimaņu pamatskolas pasākumā „Laureāts 2014” īpaši tika sumināti skolēni, kuri uzrādījuši labas un teicamas sekmes mācībās, guvuši godalgotas vietas mācību priekšmetu olimpiādēs un ārpusklases pasākumos (sportā, teātra sportā, tautas deju skatēs, konkursos), kā arī pedagogi, kuri ieguldījuši darbu šo skolēnu sagatavošanā.

Feimaņu pamatskolas kolektīva nozīmīgākie sasniegumi:

- 25 skolēni uzrādījuši ļoti labas un izcilas sekmes mācībās (J. Pozdņakova, A. Tičko,

M. Oborenko, D. Bodrovs, V. Dobrecova, V. Jermakovs, A. Koļesņikova, E.Verčinskis,

M. Livdāne, V.Pujāts, V. Zinovjevs, L. Bauska, M. Vilcāne, A. Zabalujeva, V. Koļesņikova,

A. Lapkovska, A. Rivča, E.Verčinska, A. Lignarskis, A. Bodrovs, M. Vilcāns, J. Ušpelis, E. Štikāns, N. Afanasjeva, A. Andrejeva);

-   Ņemta dalība 7 Rēzeknes un Viļānu novadu apvienotajās mācību priekšmetu

olimpiādēs, izcīnot vienu 3.vietu latviešu valodas un literatūras olimpiādē (N. Afanasjeva - 9.kl., skolotāja I.Mežajeva) un trīs atzinības - bioloģijas olimpiādē (N. Afanasjeva - 9.kl., skolotāja A.Drikšņa), vēstures olimpiādē (N. Afanasjeva - 9.kl., skolotāja M.Smirnova) un matemātikas olimpiādē (A. Lapkovska - 7.kl., skolotāja V.Bartkeviča);

-   Startēts 17 Rēzeknes un Latgales reģiona sporta sacensībās:

Komandu kopvērtējumā izcīnītas divas 1.vietas - futbolā (8.-9. kl.) un pavasara krosā (3.-5.kl.), divas 2. vietas - futbolā (8.-9.kl.) un basketbolā (4.-7.kl.meitenes) un divas 3.vietas - rudens krosā (4.-5.kl.) un vieglatlētikā (5.-8.kl.);

Individuālajā kopvērtējumā Rēzeknes novada futbola sacenībās titulu „Labākais spēlētājs” un piemiņas kausu saņēmis Mārtiņš Vilcāns (8.kl.), trīs skolēni izcīnījuši 1.vietas - 600 m skrējienā, C grupā (V. Koļesņikova - 6.kl.), pavasara krosā (L. Bauska - 5.kl.) un tāllekšanā (E.Verčinska - 7.kl.), trīs skolēni izcīnījuši 2.vietas - tāllēkšanā (L.Sobinovs - 9.kl.), 600 m skrējienā, C grupā (L.Bauska - 5.kl.), pildbumbas mešanā (M.Vilcāns - 8.kl.) un divi skolēni izcīnījuši 3.vietas - 600 m skrējienā, D grupā (M.Livdāne - 4.kl.), tāllēkšanā (D.Smirnova - 7.kl.).

Trīs skolēni (A.Bodrovs, I.Ušpelis, V.Koļesņikova) piedalījušies Rēzeknes pusmaratonā „Skrien, Latvija!”.

Diviem skolēniem - Lāsmai Bauskai (5.kl.) un Aleksejam Bodrovam (8.kl.) piešķirts tituls „Skolas čempions sportā” un pasniegts piemiņas kauss.

Skolas panākumus sportā kaldinājuši 40 skolēni un skolotājs I.Upenieks, jo Rēzeknes un Viļānu novadu pašvaldību skolu sporta spēļu kopvērtējumā Feimaņu pamatskola ierindojusies 4.vietā

(17 skolu konkurencē).

-          Teātra sporta pulciņa 7 dalībnieki (vadītāja I.Mežajeva) piedalījušies Rēzeknes pilsētas un

Rēzeknes novada atklātajā teātra sporta turnīrā (atzinība) un Balvu vilka turnīrā (diploms).

-          Tautas deju kolektīvu 41 dalībnieks (vadītāja I.Alika) piedalījušies sadejošanās pasākumā

„Vedam danci Dricānos” (pateicība), Rēzeknes un Viļānu novadu deju kolektīvu skatē „Tautas deju sadancis 2014” (2.-4.kl. deju kolektīvam - I.pakāpes diploms un 6.-9. kl. kolektīvam - II.pakāpes diploms), republikas tautas deju festivālā „Latvju bērni danci veda” Balvos (pateicība).

-     Novada konkursos 2 komandas guvušas panākumus - konkursā „Mana Latvija 2013” diploms (7.-9.kl., skolotāja M.Smirnova) un konkursā „Mini mīkliņu 2013” - atzinība (3.-4.kl., skolotāja I.Otikova);

Četri skolēni saņēmuši diplomus Rēzeknes un Viļānu novadu apvienību rīkotajos konkursos - III.pakāpes diploms skatuves runas un literāro kompozīciju konkursā „Zvirbulis” (M. Livdāne - 4.kl., skolotāja I.Mežajeva), diploms (E.Verčinska - 7.kl., skolotāja I.Mežajeva), II.pakāpes diploms Rēzeknes un Viļānu novadu skolu jaunatnes vides izziņu spēļu konkursā „Iepazīsti vidi” ar spēli „Ceļojums Enerģijas valstībā” (A. Lapkovska -7.kl., skolotāja E.Lapkovska) un 2.vieta Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas rīkotajā domrakstu konkursā „Par labu bērnu būt ir tik grūti...” (A. Lapkovska -7.kl., skolotāja I.Mežajeva).

Feimaņu pamatskolas administrācija pateicas visiem skolēniem, pedagogiem, skolēnu vecākiem par radoši un saturīgi pavadītu 2013./2014.mācību gadu.

Skolas direktore A.Drikšņa