images

CIKLOGRAMMA APRĪLIM

01.04. - peldēšanas nodarbība 2.klasei, Rēzeknes 5. vidusskola.

06.04. - brauciens uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju.

08.04. - peldēšanas nodarbība 2.klasei, Rēzeknes 5. vidusskola.

12.04. – Ekskursija uz Rīgu 7.-9.klasēm “Latvijas skolas soma ietvaros”.

13.04. - “Cīruļputenis – 2019”, Preiļi.

13./27.04. - brauciens uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju.

15.04. - peldēšanas nodarbība 2.klasei, Rēzeknes 5. vidusskola.

16.04. – krosa stafetes, Kaunata.

17.04. – labās prakses pēcpusdiena, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā.

24.04. – PII Mazo talantu saiets, Feimaņu KN.

25.04. - labās prakses diena sākumskolai, Verēmu pamatskola.

26.04. – skolu teātru skate, Audriņu KN.

IMG 20190405 WA0007

Latgales Kultūrvēstures muzeja apmeklējums 

   Muzejs ir nozīmīga vēsturiskās informācijas vieta. Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 22.martā Feimaņu pamatskolas 2.-6.klašu skolēniem tika organizēts Latgales Kultūrvēstures muzeja apmeklējums ar iespēju radoši darboties muzejpedagoģiskā programmā “Zemes dzīļu noslēpumi”.

1

Projekta “Spēlētprieks” īstenošana Feimaņu pamatskolā

     2019.gadā gūts atbalsts Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izsludinātajā projektu konkursā par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai leļļu teātra un teātra mākslas aktivitātēm un papildināta Feimaņu pamatskolas teātra pulciņa “Spēlmanīši” materiālā bāze. Par piešķirto finansējumu 290,00 EUR apmērā tika iegādātas 9 maskas - zirgs, lapsa, zivtiņa, 2 vardes, pelītes, mārītes, suņa deguns, vistas cepures; 7 teātru masku kostīmi – Sniegbaltīte, eņģelis, bite, bitei svārki, princese, princis, tauriņš. Šie iegādātie kostīmi un maskas noderēs izrāžu iestudēšanai skolas, pagasta un novada rīkotajos pasākumos.

3

 KAA pasākums“Pielaiko profesiju”

Profesijas izvēle ir viens no svarīgākajiem lēmumiem cilvēka dzīvē.

images 

CIKLOGRAMMA MARTAM

04.03. - peldēšanas nodarbība 2.klasei, Rēzeknes 5. vidusskola.

05.03. – Lekcija “Pusaudžu grūtniecība. Aborts, tā iespējamās sekas un ietekme uz veselību”, skola.

06.03. - KAA pasākums “Pielaiko profesiju!”, skola.

06.03. – tautas deju skate, Bērzgales KN.

07.03. – diagnosticējošais darbs dabaszinībās 6.klasei, skola.

08.03. – “Vara Talants”, Bērzgales KN.

09.03. - brauciens uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju.

11.03. – 15.03. – Skolēnu pavasara brīvdienas.

18.03. - peldēšanas nodarbība 2.klasei, Rēzeknes 5. vidusskola.

22.03. – “Latvijas skolas somas” ietvaros organizēts brauciens uz Latgales Kultūrvēstures muzeju.

23.03. - brauciens uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju.

25.03. - peldēšanas nodarbība 2.klasei, Rēzeknes 5. vidusskola.

25.03. - KAA pasākums "Meistarklase "Svētku do-mi-no""ar Sanitu Ostašu  skola.

skolotaju dienaSveicam Gabriellu Smani ar 2.pakāpes diplomu 

skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā.

19.02.2019. Rēzeknē


zvnsSveicam olimpiešus

Maiju Livdāni ar atzinību Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības vēstures olimpiādē
11.01.2019.
Valentīnu Jermakovu ar atzinību Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības latviešu valodas olimpiādē
14.01.2019.
Daini Bodrovu ar atzinību Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības matemātikas olimpiādē
15.02.2019.
 

galerijasFeimanu pamatskola lekcija


 

muz 

Latgales Kultūrvēstures muzeja apmeklējums 

2018./2019. mācību gada II. semestrī visās Latvijas skolās sākusies programmas “Latvijas skolas soma” attiecināmo izmaksu segšana kultūras pasākumiem.

15.februārī Feimaņu pamatskolas 6.-9.klašu skolēniem tika organizēts Latgales Kultūrvēstures muzeja apmeklējums ar iespēju radoši darboties muzejpedagoģiskā programmā “Cilvēka bērns”.

800x 01032012160354 84447054a5e1232ddc74333ef63edc0a.png

APSVEICAM SPORTISTUS

Olgu Dobrecovu -1.vieta (individuāli),

Kevinu Ameļko -1.vieta(individuāli),

Dmitriju Dobrecovu -3.vieta(individuāli),

Vitoldu Vilcānu -2.vieta(individuāli),

KOPVĒRTĒJUMĀ - 1.vieta 2007. dz.g. un jaunāki komandai Rēzeknes un Viļānu novada distanču slēpošanā.

Nikolu Tarasovu -2.vieta(individuāli),

Kitiju Ameļko -2.vieta(individuāli),

Jeļizavetu Gusarevu -1.vieta(individuāli),

Vitāliju Dobrecovu -2.vieta(individuāli),

Artūru Vilcānu -1.vieta(individuāli),

KOPVĒRTĒJUMĀ - 1.vieta 2005-2006.g.dz. komandai Rēzeknes un Viļānu novada distanču slēpošanā

Lilitu Bausku -2.vieta(individuāli),

Maiju Livdāni -1.vieta(individuāli),

Ivanu Filatovu -1.vieta(individuāli),

Vjačeslavu Pujātu -2.vieta(individuāli),

Vladislavu Zinovjevu -3.vieta(individuāli),

KOPVĒRTĒJUMĀ - 1.vieta 2003.-2004. dz.g. komandai Rēzeknes un Viļānu novada distanču slēpošanā

14.02.2019. Ilzeskalnā

slepotaji


lekcija1