abece 1Ābeces svētki Feimaņu pamatskolā

28. februārī Feimaņu pamatskolā bija ieradušies Burtu meitiņa un brālītis Cipariņš uz Ābeces svētkiem.

Burtu meitiņa un brālītis Cipariņš bija sagatavojuši 1.klases skolēniem dažādus pārbaudes darbiņus. Lai gan skolēnu acīs bija nedaudz satraukums, ar smaidu un darba sparu prasmīgi tika paveikti uzdotie uzdevumi. 1.klase parādīja savas zināšanas gan valodas, gan matemātikas, gan dziedāšanas prasmēs.

1.klases skolēnus un audzinātāju Initu Otikovu par labi padarītiem darbiem sveica pirmsskolas un sākumskolas bērni, kā arī skolas direktore un bibliotekāre. Paldies par jaukajām dāvanām.

Ābeces svētki 1.klases skolēniem bija kā apkopojums iegūtajām zināšanām, ko apguvuši līdz šim.

Liels paldies sākumskolas un pirmskolas bērniem, skolotājiem, direktorei un bibliotekārei, kas piedalījās šajos svētkos. Milzīgs paldies visiem vecākiem par atbalstu! Īpašs paldies vecākiem, kuri piedalījās pasākumā un bija sarūpējuši cienastu pasākuma dalībniekiem.

Veiksmi visiem tālākās skolas gaitās!

1.klases skolnieces mamma Daiga Gailiše

abece_1.jpegabece_2.jpegabece_3.jpegabece_4.jpegabece_5.jpegabece_6.jpegabece_7.jpegabece_8.jpeg