durvis

Valentīndienas noskaņā

Klāt 14. februāris – Valentīndiena. Šogad, sagaidot šos svētkus, skolēnu pašpārvalde aicināja 5.-9.klašu skolēnus izrotāt savas klases durvis atbilstoši Valentīndienas noskaņai.

Daži skolēni no pašpārvaldes uzņēmās rotāt arī skolas vestibilu. Lielāko atsaucību izrādīja 6. klases skolniece Gabriella Smane, pēc kuras iniciatīvas tapa iespaidīgs fotostūrītis - eņģeļa spārni, uz kuru fona varēja nofotografēties, un sirds.

Skolā darbojās Valentīndienas pasts, kurā, sākot jau no pirmskolas, katrs ar sirsniņām, glīti noformētām apsveikuma kartiņām un sirsnīgiem vārdiem varēja paust savas simpātijas, pateicību vai atzinību saviem skolas biedriem vai skolotājiem.

Bez tam 5.-9.klašu skolēni aktīvi iesaistījās arī pagasta organizētajā video projektā “Mīlestībai pa pēdām,” un tapa skolēnu video, kas publicēti Feimaņu pagasta facebook lapā:

• 6.klases video – “Mūsu klase, Valentīndienu sagaidot” (publicēts 11.02.)

• 6.klases skolnieces Gabriellas Smanes individuāli veidotais video šim projektam. (publicēts 09.02.)

•7. klases video – “Video sveiciens “Mīlestībai pa pēdām” no 7.klases”( publicēts 11.02.)

•9. klases video – “9.klases sveiciens Valentīndienā” (publicēts 14.02.)

Paldies visiem, kas izrādīja aktivitāti un iesaistījās svētku noskaņas radīšanā!

Skolēnu pašpārvaldes darba koordinatore Ingrīda Mežajeva

1_.jpeg1_2.jpeg1_3.jpg5_.jpeg6_.jpeg7_.jpeg9_.jpeg9_1.jpg9_2.jpg9_3.jpgGlitakie_Valentindienas_apsveikumi.pngapsveikumi.pngdurvis.pngvestibils.png