galerijasgudribas puce1Priecājamies par mūsu skolēnu sasniegumiem!

Oktobrī Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā jomas metodiskā apvienība rīkoja digitālo foto izstādi “MANA DZIMTĀ PUSE”, kas bija veltīta Latvijas dzimšanas dienai. Izstādes mērķis - stiprināt Rēzeknes pilsētas un novada jauniešos piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, savu pilsētu. Veicināt viņu iesaisti Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada tēla veidošanā, vienlaikus radot krāšņas, mākslinieciskas un kvalitatīvas savu dzimto pusi raksturojošas bildes.

Feimaņu pamatskolas 5.-7.klašu skolēni arī piedalījās šajā izstādē. Tika iesūtītas 25 brīnišķīgas fotogrāfijas, kurās atspoguļotas mūsu dzimtās puses ainavas un vēsturiski objekti.

Fotogrāfijas tika apkopotas un izveidota filmiņa! Fotoizstādi elektroniski var aplūkot Rēzeknes novada mājaslapā.

Dalībnieki:

5.klase - Edvards Boļšakovs, Madara Kancāne

6.klase - Karīna Ivanova, Vitālijs Jermakovs, Veronika Goršanova, Evita Kalniša

7.klase - Anna Marija Elksne, Vitolds Vilcāns, Agris Šmaukstelis

Paldies skolēniem par aktīvu piedalīšanos!

Skolotāja Inita Otikova