333Ziemassvētku priekšnojautās!

 Visu decembra mēnesi 3.klase cītīgi gatavojās Ziemassvētkiem. Katru gadu saviem tuvākajiem cilvēkiem sagatavojam dāvaniņas. Šogad tie bija sniegpārsliņas formas atstarotāji un pašu rokām ceptās piparkūkas, kas iesaiņotas arī pašu rokām izrotātajos papīra maisiņos.

     Lai radītu Ziemassvētku noskaņu un svētku sajūtu klasē, tika iestudēts uzvedums “Ziemassvētki Piparkūku ciemā”, kurā darbojās visi klases audzēkņi. Kā jau Ziemassvētkos notiek, uz pasākumu ieradās arī Ziemassvētku vecītis ar lielu dāvanu maisu. Viens otram vēlējām priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2022.gadu, pats galvenais - stipru veselību un iespēju būt kopā kuplākā pulkā gan ikdienā, gan svētkos bez maskām un ierobežojumiem.

     Pirmsskolas 5.-6.gadīgo bērnu grupiņa iestudēja pasaku “Vecīša cimdiņš”, uz kuru pasakas beigās ieradās Ziemassvētku vecītis. Pirms saņemt dāvanas, bērni skandēja Ziemassvētku pantiņus, dejoja, kopā ar Ziemassvētku vecīti gāja rotaļās. Bija ļoti priecīgi saņemt no Ziemassvētku vecīša rokām dāvanu maisiņu un kopā ar to arī nobildēties.

   Lai mēs spējam ticēt brīnumiem, labajam un saglabāt svētku sajūtu arī ikdienā!

                                                                                                        3.klases audzinātāja Iveta Alika

3.jpeg33.jpeg43.jpeg90.jpeg333.jpeg433.jpeg3333.jpeg33333.jpegIMG_3322.jpg