LSS

    Covid-19 pandēmijas radīto ierobežojumu laikā arī 2021./2022. mācību gada I. semestrī Feimaņu pamatskola turpināja izmantot programmas “Latvijas skolas soma” digitālo kultūras norišu piedāvājumu. 
   1.-9.klašu skolēni noskatījās unikālas muzikālās izrādes - rokoperas “Mauglis” videoierakstu. Skolēni neklātienē apmeklēja krāšņu izrādi, redzēja profesionālu aktieru izpildījumā veiksmīgi apvienoto tekstu un dejas, klausījās mūziku.
   Izrādē “Mauglis” varēja patiesi sajust, ka katram šajā pasaulē ir sava vieta un ir lietas, ko var iemācīties ikviens. Lai izdzīvotu džungļos starp zvēriem, cilvēkbērnam Mauglim bija jāiemācās dzīvot pēc džungļu likumiem. Tas bija stāsts, kas apvienoja dažādu emociju gammu, sāpes, skumjas, pozitīvismu un kopumā labu vēstījumu skatītājiem.
   Skolēnu atsauksmēs par rokoperas “Mauglis” videoieraksta noskatīšanos bija rakstīts, ka izrāde patika. Videoierakstā redzētais sekmēs labāku skolēnu izpratni par skatuves mākslu un mūziku, draudzību un cilvēcību, iedzīvinās audzināšanas procesā būtiskākos izkopjamos tikumus savstarpējās attiecībās un pilnveidos katra skolēna vērtību sistēmu.
   Paldies par “Latvijas skolas soma” sniegtajām iespējām noskatīties izcilā komponista Mārtiņa Brauna rokoperu “Mauglis, kas ir pēdējo gadu vērienīgākā un spilgtākā muzikālā izrāde bērniem un jauniešiem. 
 
“Latvijas skolas soma” koordinatore Feimaņu pamatskolā                  Aina Drikšņa
 
 
mauglis