Ir atkal septembris.
Miglainajiem rītiem.
Mēs atkal veram savas
Skolas durvis.
Un ejam pretī daudz kam nezināmam.

2021. gada 1.septembra rudenīgajā rītā Feimaņu pamatskola piepildījās ar platiem bērnu smaidiem, jautrām čalām un krāšņiem ziediem. Tas viss par godu Zinību dienai.

Skolas direktore Aina Drikšņa novēlēja skolēniem veiksmi, izturību un neatlaidību, apgūstot zināšanu virsotnes jaunajā 2021./2022. mācību gadā. Feimaņu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Verčinska aicināja ikdienu glabāt sauli un labestību sirdī, dzīvot ar smaidu uz lūpām un vēlēja pacietību un veiksmi ne tikai skolēniem, bet arī skolotājiem un vecākiem.

Šogad mācību gaitas 1. klasē skolotājas Initas Otikovas vadībā uzsāka 7 skolēni.

Uz Zinību dienas svinībām bija ieradušies Klauns Klāvs un Mazā Raganiņa.

Mazā Raganiņa uz papīra lapas bija uzbūrusi pirmklasnieku vārdiņus, bet katrā vārdiņā bija pazuduši daži burtiņi. Tad klauns Klāvs lūdza katram pirmklasniekam savā vārdiņā ierakstīt izlaistos burtiņus. Ar šo uzdevumu pirmklasnieki tika veiksmīgi galā. Klauns Klāvs pasniedza pirmklasniekiem krāsainus gaisa balonus, lai viņu skolas gaitas būtu tikpat krāsainas un spilgtas kā šie baloni.

9.klases skolēni pirmklasniekiem novēlēja centību un pacietību, apgūstot zināšanas, un kopīgi ar gaviļniekiem uzdejoja “Putniņu deju”.

Pirmklasnieki dāvanā saņēma mācību piederumus, kurus sarūpēja Rēzeknes novada pašvaldība. Skolas direktore pirmklasniekiem pasniedza torti.

Uzsākot jauno 2021./2022.mācību gadu skolas kolektīvam vēlu:

No rudens lapām izveidot varavīksni,

No sniega celt sniegavīrus,

No pavasara paņemt možumu.

Un tā caur ziemām un vasarām,

Caur rudeņiem un pavasariem

Soli pa solim tuvoties mērķim.

Radošu un zināšanām bagātu jauno mācību gadu!

Sākumskolas skolotāja Iveta Alika