Zinību diena Feimaņu pamatskolā

Gada kalendārā ir viena tāda diena, kura visiem panāk pretī ar krāšņu ziedu pušķi rokā. Tā ir Zinību diena.
Arī Feimaņu pamatskolas kolektīvs pulcējās savā baltajā skolā, lai visi kopā svinētu satikšanās svētkus un jaunā mācību gada sākšanos.

Kā katru gadu, arī šo pirmo skolas dienu katrs sagaidīja ar savādākām izjūtām – dažam tas ir pirmais, uzsākot skolas gaitas, dažam – pēdējais, citam ar smagu nopūtu – „atkal uz skolu!”, citam priecīgs – „beidzot atkal uz skolu!”.
Šogad mūsu skolēnu skaits papildinājās ar 8 jautriem, zinātkāriem pirmklasniekiem, kuriem uzsākt drošu soli palīdzēja 9. klašu skolēni.
Pasākumā skolēnus uzjautrināja Pepija un viņas draugi. Pirmklasnieki saņēma Rēzeknes novada sarūpētās dāvanas.
Uzsākot jauno mācību gadu mūs sveica skolas direktore Aina Drikšņa, Feimaņu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Verčinska un Rēzeknes novada priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne. Lai nu kā, vēl negribētos šķirties no vasaras, tomēr gribas ticēt, ka abpusējs bija atkalredzēšanās prieks skolēniem, skolotājiem, vecākiem un tehniskajiem darbiniekiem! Brīnumus, pārsteigumus, veiksmi mums visiem jaunajā mācību gadā!

Skolotāja Inita Otikova