Pārtikas pakas komplektēs un piegādās pagastu pārvaldes vienreiz divās nedēļās. Pagastu pārvalžu darbiniekiem tiks sniegti metodiskie norādījumi, kā tās komplektēt, lai bērni iespēju robežās saņemtu pilnvērtīgāku uzturu un lai paku saturs nedublētos ar Eiropas atbalsta fonda pārtikas pakām “Eiropas atbalsta pakas vistrūcīgākajiem”, kurās ir plašs Latvijā ražots produktu klāsts - milti, eļļa, sautēta cūkgaļa, manna, sausais piens, sausais olu maisījums, sausais kartupeļu biezenis, iebiezināts piens, citi produkti – kopā 15 preču pozīcijas.

Rēzeknes novada pašvaldības Sociālais dienests aprēķinājis, ka šobrīd novadā 558 bērni, kuri atbilst minētajai mērķgrupai.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Diāna Selecka
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel.: 64607198, 26531297