foaje

KONKURSS KLASĒM

,, Ziemassvētku noskaņa!’’

Kaut varētu Adventes laikā

Tik daudz gaismas dvēselē sēt,

Viens pret otru, lai mīļumā spētu,

Mēs šai pasaulē uzziedēt.

Šogad izdzīvojam citādus laikus…
Arī svētku sajūtu mēģinām sev radīt citādāk nekā tas bija pierasts iepriekšējos gados.
Tā, kā kopā būšana šogad ir ierobežota, tika izsludināts konkurss, kura ietvaros skolēni darbojās savā klasē, lai ar radošu pieeju veidotu svētku noskaņu savā klasē, skolā.
Konkursa dalībnieki (klase) veidoja rotājumu/us Ziemassvētkiem, noformēja savu klases telpu. Veidoja Ziemassvētku novēlējumu.
Radošos darbus vērtēja skolā izveidota žūrijas komisija. Tika vērtēts klases durvju, klases telpas, svētku kompozīcijas noformējums.
Oriģinālākajiem un mākslinieciski interesantākajiem darbiem piešķīra pārsteiguma balvas - galda spēles.
Paldies konkursa dalībniekiem par ieguldīto darbu, izdomu un centību savas klases, skolas izrotāšanā!

Skolotāja Ineta Upeniece

6.klases apsveikums Ziemassvētkos šeit.