IMG 2193Latvijas Republikas 101. gadadienai veltīts pasākums

“ Ar mīlestību Latvijai!”

Šī gada 19. novembrī Feimaņu pamatskolā notika Latvijas Republikas 101. gadadienai veltīts pasākums ar nosaukumu “ Ar mīlestību Latvijai! “.
Sākumā tika rādīta skolēnu veidotā luga ar nosaukumu “ Ceļojums laikā”. Pasākumu vadīja 5. klases skolēni. Svinīgā koncerta laikā skanēja patriotiska mūzika. Daiļrunātāji lasīja dzeju ” Lai sadzird mūs visa pasaulē, kad lūdzam – Dievs svētī Latviju”!. Tad skanēja Latvijas Valsts himna. Koncerta programmu papildināja popgrupas “ Zvārgulīši “ dalībnieki ar dziesmām “ Visi kopā”, un “ Daudz laimes Latvijai”. Iesaistījās arī pirmskolas bērnu grupiņa ar deju “ Tūdaliņ, tāgadiņ”. Visus aizkustināja 5-9. klases skolēnu dzejas lasījums “ Auklējot Latviju”.
Nobeigumā pasākuma vadītāji aicināja skolas kolektīvu uzvilkt virsdrēbes, iziet ārā, paņemt svecīti, iedegt to un ar kopīgām liesmiņām visiem reizē apjozt Māras zīmi ar savu mīlestību par godu Latvijas dzimšanas dienai.

Skolotāja Vija Kruste

IMG_2162.JPGIMG_2164.JPGIMG_2165.JPGIMG_2171.JPGIMG_2175.JPGIMG_2182.JPGIMG_2183.JPGIMG_2184.JPGIMG_2185.JPGIMG_2193.JPG