DROSIBADzīvē supervaroņu nav! Drošība sākas ar Tevi!

25.novembrī 3.- 4.klašu skolēniem notika traumatisma profilakses nodarbība. Nodarbības laikā tika pārrunāti traumu veidi, kāpēc tās ir bīstamas un skolēniem bija iespēja parādīt savas zināšanas par veidiem, kā vislabāk var izvairīties no dažādām traumām.
Noskaidrojās, ka visbiežāk traumas tiek iegūtas sportisko aktivitāšu laikā, kā arī neievērojot drošību mājās: 1.vieta – lūzumi, 2. vieta – zilumi un sasitumi, 3.vieta – smadzeņu satricinājums.

Kā sevi pasargāt no traumām? –Jāievēro piesardzība pret sevi un apkārtējiem! Jāizvērtē savas spējas un prasmes. Jālieto atbilstošu aizsargekipējumu.

Skolēni grupās izspēlēja spēli “Traumu detektors”. Skolēni nonāca pie secinājuma, ka par drošību atbildīgs ir katrs pats! Skolēni saņēma uzlīmītes: “Dzīvē supervaroņu nav!” un uzaicinājumu piedalīties konkursā un laimēt piedzīvojumu parka “Tarzāns” apmeklējumu visai klasei.

Paldies lektorei Dainai Piteronokai par izglītojošo nodarbību!

Klases audzinātāja Ināra Reinika