IMG 20191203 WA0007

Veselība ir lielākā vētība. To saprotam mēs katrs. Taču, lielākoties mēs esam tie, kas visbiežāk tai nodara pāri.

27. novembrī skolā viesojās pārstāvji ar slimību profilakses un kontroles centra darbinieku sagatavotu izglītojošu apmācību vispārējās izglītības iestāžu 4. – 5. klašu izglītojamajiem par traumu profilaksi.

Pasākumā 4.-5.klašu izglītojamie izglītojās par traumu profilaksi, iespējamām traumu, jo īpaši galvas traumu, sekām un nepieciešamību lietot atbilstošu aizsargekipējumu aktīvās atpūtas un sporta laikā.

Skolēni noskatījās mācību filmiņu, mācījās pareizi uzlikt aizsargekipējumu, izspēlēja traumu iespējas situāciju spēli.

Katrs skolēns saņēma uzlīmi - atstarotāju.

Labprāt izmantojām šo iespēju un piedalīties izglītojošajā pasākumā mūsu izglītības iestādē!

5. klases audzinātāja Ineta Upeniece