izradeIzrāde “ Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”

Kurš gan savā dzīvē kaut reizi negrib sastapties ar skaistu, diezgan gudru, samērā tuklu vīru labākajos gados, vārdā… Karlsons.

22.maijā arī mums Feimaņu pamatskolas 2.- 4.klašu dramatiskā pulciņa “Spēlmanīši” dalībniekiem tika šī lieliskā iespēja apmeklēt Latvijas leļļu izrādi “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta” Latgales vēstniecības GORS koncertzālē. Šī izrāde ir domāta dažāda vecuma skolēniem, kā arī to var noskatīties visa ģimene, jo tā māca, cik svarīgi uzturēt ģimenē pozitīvas savstarpējās attiecības, kā arī saprast un mīlēt vienam otru, lai darītu pasauli labāku.

Skolēniem ļoti patika šī brīnišķīgā izrāde, jo tā bija interesanta, aizraujoša, smieklīga un arī ar dažādiem pārsteigumiem pilna. Smieklīga šķita Bokas jaunkundze, mīļš Brālītis un asprātīgs un draiskulīgs Karlsons. Visiem ļoti iepatikās arī izrādē izpildītā Karlsona dziesma, kuras autors ir R. Pauls. Izrādes noslēgumā visus pārsteidza liels blīkšķis.

Šo lielisko izrādi mēs varējām apmeklēt projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros. Paldies visiem par šo iespēju!

Pulciņa “Spēlmanīši” skolotāja I. Reinika