lejupieldeKonkurss “Mūsu klases varoņi”

Jau trešo gadu pēc kārtas ARPC “Zeimuļs” organizē zīmējumu un stāstu konkursu. Tajā varēja piedalīties Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada 1.-4.klašu audzēkņi. Vienas klases skolēniem kopā bija jāuzzīmē zīmējums par tēmu “Mūsu klases varoņi” un kopā jāuzraksta stāsts par attēloto zīmējumā.

2. un 3.klases skolēni nolēma piedalīties šajā konkursā. Katra klase kopīgi uzzīmēja zīmējumu un uzrakstīja domrakstu. 2. klases skolēni izvēlējās savus varoņus no izlasītajām grāmatām un multfilmām. Apvienojot tos visus vienā zīmējumā, radās jauna pasaka par Princesi, kura lasīja grāmatas un ieteica to darīt arī citiem.
17.04. notika konkursa dalībnieku apbalvošana pasākumā “Krāsainās Lieldienas”. Tajā piedalījās 8 klases. Visu klašu grupas tika apbalvotas. Kāds bija mūsu pārsteigums, kad uzzinājām, ka 2.klase ir ieguvusi 3.vietu un LaPizzas balvu 15 eiro apmērā. Pēc apbalvošanas ceremonijas notika dažādas meistardarbnīcas, saistītas ar Lieldienu tematiku. Skolēniem bija iespēja pagatavot gan Lieldienu zaķus, gan dekorus u.c.
Pateicos Madaras Kancānes māmiņai par sagādāto transportu.

2.klases skolotāja Ināra Reinika