Erudīcijas konkurss “Mana Latvija”

Par tradīciju mūsu skolā ir kļuvis erudīcijas konkurss “Mana Latvija”. Arī šogad, 23. novembrī, vēstures kabinetā sapulcējās pamatskolas skolēni, lai noskaidrotu Latvijas vēstures, kultūras, mākslas, personību, ģeogrāfijas, dabas, mūzikas, literatūras, sporta un tradīciju zinātājus.
Jau iepriekš komandas izvēlējās sev kapteini un nosaukumu.

Konkursa laikā sacentās 2 skolas komandas – “Zvaigznes” (Anna Kolesnikova, Valentīns Jermakovs, Dainis Bodrovs, Mārīte Oborenko, Artūrs Vilcāns) un “Sapņu komanda” (Maija Livdāne, Emīls Verčinskis, Lilita Bauska, Sabīne Arlovska, Anastasija Tičko).
Komandu uzdevums bija pareizi atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, kā arī aizpildīt darba lapas par Latvijas valsts svētku un atceres dienām, Rēzeknes novadā dzimušajās personībām, sniegt ziņas par Rēzeknes novadu, atpazīt skaistākās Latvijas vietas.
Komandas cīnījās ar lielu aizrautību, atbildes uz jautājumiem tika sniegtas augstā līmenī. Varēja redzēt, ka skolēni bija gatavojušies konkursam. Ar nelielu pārsvaru uzvaru guva “Sapņu komanda”.
Konkursa vadītājai palīdzēja žūrija - skolas direktore Aina Drikšņa un skolotāja Ernestīna Lapkovska, kuras kontrolēja atbilžu pareizību, organizēja punktu skaitīšanu un rezultātu atspoguļošanu.
Punktu skaitīšanas laikā tika dota iespēja atbildēt uz jautājumiem arī skatītājiem.
Balvās komandas saņēma bloknotiņus un šokolādes, bet skatītāji par pareizajām atbildēm – konfektes.

Atbildīgā par konkursu, skolotāja Marija Smirnova

IMG_0071.JPGIMG_0077.JPGIMG_0079.JPGIMG_0080.JPGIMG_0091.JPGIMG_0092.JPGIMG_0097.JPG