IMG 20181009 WA0000 IMG 20181009 WA0003

Slimību profilakses un kontroles centra organizētie pasākumi par traumatisma profilaksi 2.klases izglītojamajiem un higiēnu pirmsskolas grupai.

4.oktobrī Feimaņu pamatskolā notika Slimību profilakses un kontroles centra organizētie pasākumi  2.klases un pirmsskolas (5.-6.gad.) grupas izglītojamajiem.

Nodarbības tēma 5.-6. gadīgo pirmsskolas grupai – higiēna. Sākumā tika noskaidrots – kas ir higiēna, kāpēc vajag mazgāt rokas, matus, ķermeni, kāpēc jātīra zobi. Tika rādīta prezentācija – kā pareizi tīrīt zobus, mazgāt rokas. Akcentēts, kādi ir mikrobi un no kā tie baidās. Izglītojamie piedalījās eksperimentos un lika puzles. Noslēgumā saņēma dāvanas (dvielīšus, grāmatiņas, krāsojamās burtnīcas, uzlīmes).

2.klases izglītojamie piemērotā un saistošā veidā tika informēti par biežāk sastopamajiem traumu veidiem, traumu gūšanas vietām un apstākļiem, kā arī galvenajiem piesardzības pasākumiem. Izglītojamie aplūkoja dažādas situācijas, lai samazinātu traumu gūšanas risku. Viņiem tika parādīts, kāds ekipējums nepieciešams, lai izsargātos no traumām, braucot ar velosipēdu. Izglītojamie izspēlēja  didaktisko spēli “Atrodi pareizo pāri!”. Dāvanā katrs saņēma krāsojamo grāmatiņu “Šerloka stāsti tavai drošībai”, atstarotājus un cepuri ar sunīša Šerloka attēlu.

Iespaidos dalījās pirmsskolas skolotāja palīgs Zinaīda Persa un 2.klases skolotāja Ināra Reinika